Fikir Dolu Bir Atölye

Sanat için tasarım, toplum için reklam

M
  • Web
  • Sosyal
  • Reklam

Çözümleme

Bu Mini Fikir Atölyesi ile Markanızın yapacağı ilk toplantı anlamına geliyor. Öncelikle markanızı, hedef kitlenizi, dijital hedeflerinizi, markanızın karakterini, rakiplerinizin kim olduğunu, amacınızın ne olduğunu dijital medya danışmanlarımıza ayrıntılarıyla bildiren toplantı süreci başlar . Daha sonra marka ve sosyal medya yöneticilerimiz sizler için nasıl bir yol izleneceğinin taslak planını oluşturur.

01

Marka ve Rakip Analizi

Çözümleme bölümünden sonra sosyal medya uzmanının yapacağı ilk analiz markanın, sosyal medyadaki durumunu inceleyip markanın eksik ve yanlış yönlerini tespit etmektir. Yapılması gereken diğer analiz ise rakip markaların sosyal medyadaki durumlarını incelemektir

02

Dijital Strateji Planı Hazırlama

Mini Fikir Atölyesinin sosyal medya uzmanı tarafından çözümleme, rakip ve marka analizi yapıldıktan sonra hazırlanan dijital strateji planı, sosyal medya yönetiminin nasıl yapılacağını anlatır. Her şahıssa ve her şirkete özel olarak hazırlanan program sunulur. Mini Fikir Atölyesi kişi, kurum ve kuruluşlar ile çalışmaya başladıktan sonra geri kalan strateji planı özel olarak anlatılır.

03

Raporlama

15 günlük ara bilgilendirme ve 1 aylık detaylı analiz ile firmanızın güçlü yönleri, zayıf yönleri, fırsatlar, tehditler belirlenir. Firmanız ile birlikte yapacağımız ay sonu toplantılarında analizler göz önünde bulundurularak yapacağımız değerlendirmeler sonucu firmanın Pazar payını arttırma çalışmaları yapılır.

04

Web Tasarım

Web sitesi sizin dünyadaki yansımanızdır. Bu yansıma ne kadar kullanışlı ve düzgün olursa insanları o kadar kendinize çekersiniz. Sade ama etkili bir tasarım insanları web sitenizde daha uzun süre kalmasını ve sayfanızdaki her bir içeriğe göz atması için önemlidir.

05

Video ve Seslendirme Atölyesi

Farklı reklam mecralarında yayınlanmak üzere çekilen ve hazırlanan video görsellerinizin düzenlenmesi ve seslendirilmesi alanında uzman kişiler tarafından hazırlanır.

Doğru Zamanda / Doğru Yerde

‘Doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilere’ iletilmek istenilen mesajı vermek Mini Fikir Atölyesinin kuruluş amacıdır.

İLETİŞİM