DİJİTAL

KURUMSAL KİMLİK

Firmanın diyalog kurmak istediği kişi veya kurumlar kimlerse onlara gösterdiği yüzüdür kurumsal kimlik. Bir kurum; bir anlayış, bir kültür, bir geçmiş ve bir hedef içerir. Kurumla ilgili fikirlerinizi tartarken bu kurumun tüm içeriğini anlamak gerekir. Mini Fikir Atölyesi tam bu sırada devreye girer, kurumun hikayesini ve hedeflerini dinledikten sonra harekete geçer.

WEB

WEB TASARIM

Web sitesi sizin dünyadaki yansımanızdır. Bu yansıma ne kadar kullanışlı ve düzgün olursa insanları o kadar kendinize çekersiniz. Sade ama etkili bir tasarım insanları web sitenizde daha uzun süre kalmasını ve sayfanızdaki her bir içeriğe göz atması için önemlidir.

ATÖLYE

ÜRÜN VE MODEL FOTOĞRAFÇILIĞI ATÖLYESİ

Kişi,Kurum ve Kuruluşların dijital medya organlarında kurumsal kimliğini profesyonel bir şekilde anlatabilmesi için Stüdyo ortamında ürün ve modellerinizin çekimleri uzman kadromuz tarafından hazırlanmaktadır.

Gelişmelerden haberdar olun

15 günlük ara bilgilendirme ve 1 aylık detaylı analiz ile firmanızın güçlü yönleri, zayıf yönleri, fırsatlar, tehditler belirlenir. Firmanız ile birlikte yapacağımız ay sonu toplantılarında analizler göz önünde bulundurularak yapacağımız değerlendirmeler sonucu firmanın Pazar payını arttırma çalışmaları yapılır.

Bütçenizi Belirleyin

Bitçenizi belirleyerek hangi alanda hangi kitleye hitap edebileceğinizi anlatalım.

Hedef Kitlenizi Belirleyin

Hedefinize ulaşmak için öncelikle neyi istediğinizi bilmeniz gerekir.

Bize Yazın

Fikirlenelim

Planlayalım

Birlikte Çalışalım